Dit keer zijn het geen poortwachters van een privé-erf, maar van een heel dorp. Toen wij van het pont afliepen stonden ze daar aan het begin van het dorp Grubbenvorst. De aanlooproute werd onder de schop genomen, waardoor ze er een beetje haveloos bijstonden, maar dat is van tijdelijke aard.
De smeedijzeren beeltenissen staan voor de Plaggenhouwer en de Witte Dame. Hun geschiedenissen staan op deze plaat te lezen.
Mooie verhalen uit de streek van mijn voorouders.
Toen we het dorp aan de andere kant uit wandelden zwaaiden ze ons daar na……….
Mooi zijn ze!
LikeGeliked door 1 persoon
Origineel. Onlangs zag ik twee potloden aan weerskanten van de straat staan om aan te geven dat er een school in de buurt is. Belang bij? Ik kan me voorstellen dat ze buiten deze categorie
vallen.
LikeGeliked door 1 persoon
Ja, dat is toch net even anders. Dan is het meer een aandachtspunt om te letten op schoolgaande kinderen.
LikeLike
Wellicht geen poortwachters, maar ze horen er wel bij. Heel mooi…
LikeGeliked door 1 persoon
Ik vind het zeer origineel. Al was de jonker wel een beetje kortaangebonden, want het was gewoon haar broer met wie ze stond te praten. Om dan meteen maar te gaan knokken en ook nog eens een vloek uit te spreken…. 😉
LikeGeliked door 1 persoon
Ik zocht je mailadres maar kan het niet vinden… ivm vraagje… zoek oppas voor mijn twee lieve katten van 24 tot 27 december. Eerdere aankomst of langer verblijf kan ook aangezien je niet in ons privé maar in een gastenverblijf voor 2 personen met alle voorzieningen zou kunnen logeren. Uiteraard gratis. De katten moeten ‘s morgens en ‘s avonds eten krijgen en een knuffel + kattenbak verschonen. Het is maar een vraag.
Aan de Zeeuwse kust op loopafstand van het strand.
LikeGeliked door 1 persoon
Wat origineel van Grubbenvorst. En twee verhalen erbij. Een geweldige manier om een dorp te betreden.
LikeGeliked door 1 persoon