Bea alias Matroosbeek van Grensgevallen stuurde me de poortwachter op van deze week. Ze zag hem in Breskens en dit is haar tekst van de mail:
Deze eenzame, geen-benige poortwachter staat in de Langeweg te Breskens. Gisteren heb ik hem van dichtbij kunnen bekijken. Blijkbaar is het paard gemaakt van klei. Ik vind hem daar maar een beetje vreemd zielig hangen zo zonder poten.
Maar wat wel mooi is, dat het blijkbaar een eigen maaksel is. En wat daarom ook zeker is, dat dit een origineel exemplaar is. Je hebt er geen twee dezelfde van. Jammer voor dit paard is wel, dat hij alleen de wacht moet houden.
Misschien wel de reden, dat hij er maar bij is gaan liggen. Hij voelt zich kansloos, mocht hij in actie moeten komen.
Wat een wonderlijke poortwachter.
Leuk, dat je die toegestuurd krijgt!
Groetjes van Marlou
.
LikeGeliked door 1 persoon
Haha, inderdaad een wat zielige poortwachter.
LikeGeliked door 1 persoon
Daar bestaan er geen twee van zo te zien 🙂
LikeGeliked door 1 persoon
Toch leuk dat hij hier een ereplaats en aandacht kreeg!
LikeGeliked door 1 persoon
Wie weet wordt er nog aan de rest gewerkt !!!
LikeGeliked door 1 persoon
hahaha een raar gezicht is het zeker 🙂
LikeGeliked door 1 persoon