Naast gewoon fotograferen wat er zoal te zien is, bedenken wij fotomaten ook nog wel fototechnieken om onze techniek te onderhouden. Ooit hadden we een workshop ICM gedaan en het kon geen kwaad de daarover opgedane kennis weer eens op te halen. Bij Intentional Camera Movement gaat het om beweging in het beeld en de resultaten kunnen vervreemdend overkomen. Je kunt horizontale, verticale, diagonale of draaiende bewegingen maken met je camera. De Zuidas leek ons wel geschikt hiervoor. Vandaar dat ik gebouwen naast gewoon ook bewogen op de foto heb. De beweging geeft dan een abstract effect.













Spiegelingen kunnen ook boeiend zijn, als je zo aan het spelen bent met je camera.




En die waren er genoeg!



Super, Jeanne, mooie foto’s, leuk zo, naast elkaar geplaatst. Groetjes Joke
LikeGeliked door 1 persoon
Experimenteren kan leuke effecten geven. Spiegelingen daar let ik altijd op.
LikeGeliked door 1 persoon
Mooie effecten.
LikeLike
Marthy
LikeLike
Ik vind het schitterende foto’s! Voor aan de muur!
LikeLike
Een wervelende Zuidas!
LikeLike
leuke weergave zo Jeanne
LikeLike
Ik word er draaiierig van.
LikeLike
Best mooi.
LikeLike
Hoi Jeanne, Fijne paasdagen gehad? Wat kan creatief fotograferen toch prachtige kunst opleveren. Ik gebruik op Whats-app bijna iedere dag een andere profiel foto. Mag ik morgen foto dsc03335-79 daarvoor gebruiken? Groetjes Pascal
LikeLike
Prima hoor! Voel me vereerd!
LikeLike
Super, ik kon niet wachten, en hij staat er nu al op. Via de wandelsite, heb ik helaas geen 06 nummer van je. Anders had ik je even toegevoegd op Whats-app, dan kon je het zelf bekijken.
LikeLike
Ja mooi!! Ik heb ervan genoten
LikeLike