Depotkunst

Dat het in het Depot geen echt museum is merk je wel aan het feit dat alles hier eigenlijk lukraak door elkaar hangt. Stijlen, modern of traditioneel, middeleeuwse kunst naast twintigste eeuws, alles door elkaar. Dat is even wennen, maar er hangen de mooiste dingen. Veel herkenning, van werk, dat ik al eens ergens anders had gezien. Even een slideshow van beroemde namen als Kees van Dongen, Jeroen van den Bosch, Miro, Pyke Koch, Jan Weenix,Thérèse Schwartze, Saenredam, David Hockney, Vincent van Gogh, Dali, Matisse, Breitner.

Ook ruimtelijk werk stond er geëtaleerd, zoals werk van Iris van Herpen en Man Ray.

Op een andere etage was er gekozen voor een meer museale indeling van de zaal

met werk van Andy Warhol , fabriek van Lieshout en Rothko.

Als laatste nog een impressie van de diversiteit van alle opgeslagen beeldende kunst.

Wat fijn, dat hier in Rotterdam een depot bestaat, waar je de kunst, die niet in musea hangt, toch kunt bekijken. We boffen maar.

11 gedachtes over “Depotkunst

  1. Zit nu in de trein en kan niet alle foto’s bekijken maar mooie impressie tot nu toe. Ze proberen ook altijd een klassiek en een modern item te combineren. Het staat er niet expliciet bij maar als je goed kijkt ontdek je ze vanzelf

    Like

Plaats een reactie