Zondagochtendrust

De ene keer wordt ons dorpsstraatje opgeschrikt door hordes schreeuwende fietsfanaten, dan weer doen motorenclubs ons dorpje de eer van hun bezoek aan. Vanochtend zaten we op de route van tractoren. Er kwam geen end aan het geronk van de trekker familie. Ja, we wonen mooi, maar soms is dat een klein nadeeltje. Maar ach, er zijn ergere dingen.

Thuis vanaf jan-003

Een gedachte over “Zondagochtendrust

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

w

Verbinden met %s