Het leuke van een jaarkaart is, dat je ook eens in de winter naar de Hortus (Amsterdam) kan. Je weet natuurlijk, dat het buiten in de tuin nog een kale bende zal zijn. Toch vond ik het leuk om het verschil te zien, de volheid van de zomer met de kaal- en openheid van februari. Des te meer ga je het straks waarderen, als alles de grond weer uitschiet.
Maar de Hortus heeft ook zijn kassen en met die snerpende kou is het fijn om even in de woestijnwarmte te zijn of je te koesteren aan de vochtige warmte van de Zuid Amerikaanse jungle.
De oranjerie biedt ’s winters onderdak aan allerlei kuipplanten. Het blijft een prachtige plek, dat vond ook dit bruidspaar, dat zocht naar een fotogenieke achtergrond.
In de vlindertuin was het bijzonder rustig. Ik heb maar drie vlindersoorten gezien, maar in het kastje met de pops stond wel een en ander op uitkomen.
Wij gaan dan naar Blijdorp. Ook altijd leuk en lekker warm in de vlinderhal.
LikeGeliked door 1 persoon
Wat leuk om te zien zeg op die onderste foto’s. Zo zien we de vlinder in wording mar zelden!
LikeGeliked door 1 persoon
Prachtig die kleurtjes! Nog even de kou trotseren …
LikeGeliked door 1 persoon
Met die foto’s had ik ook wel thuis willen komen.
LikeGeliked door 1 persoon
Mooi, de Hortus. Ik ga eerdaags naar de Rotterdamse Hortus.
LikeLike
Mooi Jeanne! Wat voor jaarkaart heb je dan? daar ben ik nieuwsgierig naar.
LikeGeliked door 1 persoon
Een vriendenkaart en je hebt meteen nog twee gratis kaartjes voor introducé’s. Kijk maar op de site van de Hortus.
LikeLike
Ah dank je! Ik ga meteen kijken.
LikeGeliked door 1 persoon