Even op een heen-en-weertje naar ’t Twiske, natuurgebied bij Den Ilp. Ik maakte een collage van planten en dieren, die ik er zag.

Terug naar mijn fiets zie ik mijn weg geblokkeerd door vier Schotse Hooglanders. Bij gewone koeien stamp ik eens op de grond en ze vliegen weg, maar bij deze jongens (want die liepen er tussen) schrok ik, toen ik dichterbij kwam toch wel van de enorme horens. Ik had geen zin om gespietst te worden, dus keerde ik, om een andere route te zoeken. Dat bleek wel erg ver lopen te zijn, dus toch maar weer richting de Hooglanders. Gelukkig waren ze nu iets meer naast het pad aan het grazen. Ik liep er ogenschijnlijk rustig langs, glipte door het poortje en was bij mijn fiets. Poeh poeh.


Ze zijn prachtig om te zien, maar voor mij toch ook liever op afstand 😬
LikeGeliked door 1 persoon
Spannend momentje dus. Ik ga zo eens even kijken hoe het met ze is😉
Op ma 14 sep. 2020 om 08:12 schreef Sjannesblog
> > > > > > > Jeanne van Sjannesblog posted: ” > Even op een heen-en-weertje naar ’t Twiske, natuurgebied bij Den Ilp. Ik > maakte een collage van planten en dieren, die ik er zag. > > > > > > > > Terug naar mijn fiets zie ik mijn weg geblokkeerd door vier Schotse > Hooglanders. Bij gewone koeien stamp ik eens op d” > > > >
LikeGeliked door 1 persoon
Doe ze de groeten!
LikeLike
Nee, op die horens zou ik niet graag gespietst worden.
LikeGeliked door 1 persoon
Held!
LikeGeliked door 1 persoon
Een gevarieerde omgeving daar. Mooi!
Wat een spannend moment met deze grote harige koeien. Zou ik ook niet zo snel langs durven haha.
LikeGeliked door 1 persoon
ha Sjanne,
oei oei… ja… dat herken ik wel…
Ik loop ook een eindje om!
Eens was er een man in de Kennemerduinen, die me vertelde dat deze dieren NUL adrenaline hebben.
Dat stelt me wel gerust…
Maar ik vind zo ook zo groot en die horens!!
groetjes van Marlou
.
LikeLike
Groot gelijk, ik hou ze ook graag op afstand.
LikeGeliked door 1 persoon
Ik er eens tussendoor gelopen in de Eijsdener Beemden, maar ook met frisse tegenzin… Daar heb je weinig tegenin te brengen.
LikeGeliked door 1 persoon
Spannend. Ik zou ook omlopen
LikeLike
Ik ben echt niet bang voor ze, maar ben zelf ook bepaald niet klein. Respect maar wel duidelijk dat ik geen agressie accepteer. Zodra jij je armen spreid gaan ze wel aan de kant.
LikeGeliked door 1 persoon
Ik snap het helemaal…
LikeGeliked door 1 persoon
En dat allemaal om ons mooie foto’s te laten zien!
LikeGeliked door 1 persoon