Avond in ons dorp

Bij de fotogroep staat voor twee weken avondfotografie dichtbij huis op het programma. Dus ben ik al een paar keer in de avond de straat op geweest. Hier een sfeerimpressie.

Maar echt stil wil het niet worden………….

12 gedachtes over “Avond in ons dorp

  1. Eeerder weggaan! Je luchten zijn op de eerste na pikzwart dat is zonde. Als je eerder weggaat kan je het blauwe uur meenemen en heb je een mooie blauwe lucht en heb je ook mee ruimte om te spelen met diafragma. Je begint met waar de zon was in je rug en dus is het handig als je van tevoren even bent wezen kijken. En je sluitertijd is korter dus wie weet zonder auto’s.

    Geliked door 1 persoon

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s