Art en Insect

Als je zelf meedoet met de Kunstroute, kun je niks van anderen zien. Des te leuker was het, toen ik merkte, dat een kunstenaar in ieder geval een paar van zijn beeldjes had laten staan in de Insectentuin. Want dat was de plek, waar Johan Jonk zijn beelden presenteerde. De grote initiatiefnemer van de insectentuin mag ook even genoemd, dat is Ronald Adams.

Bij goed kijken zag ik dat de beeldjes allemaal een functie hebben gekregen of misschien wel speciaal gemaakt zijn, als insectenhotel.

Die staan hier dus wel goed,

want er komen insecten genoeg af op alle bloemen. Ik zag vier vlindersoorten v.l.n.r. Dagpauwoog, Koolwitje, Atalanta en de Gehakkelde Aurelia.

Insecten waren wat moeilijker te vangen met de camera, maar er zit genoeg leven in deze insectentuin, zijn naam waardig.

12 gedachtes over “Art en Insect

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s