En dan waren er in het Gaiapark natuurlijk de dieren, waar het eigenlijk ook om te doen was. Er lagen er veel lekker te zonnen. Ook voor hen was het de eerste warme zomerdag.









Apen had je hier te kust en te keur.





Ook in binnenruimtes kon je ze zien, maar door de spiegeling van de ramen werd het zicht wel eens bemoeilijkt.




We gingen niet overal naar binnen maar het Limburghuis trok mijn broers aandacht.

Daar is naast een aquarium ook een soort broedprogramma van zeldzame dieren uit de natuur, zoals de vuursalamander en de korenwolf. De (Limburgse) natuur is het interessegebied van mijn broer.


Een verzameling van de mooiste vogels








en van stokstaartjes die de show stalen.






Tenslotte nog wat vreemdsoortigen, zoals de capibara, het grootste knaagdier ter wereld, familie van de cavia, de miereneter en de rode panda in de boom.





Ik hou van dierentuinen ❤️
LikeLike
Je hebt de gelegenheid goed weten te benutten, het is weer een prachtige serie geworden.
LikeLike
Het plezier dat je broer aan dit bezoek beleefde, zal zeker ook overgeslagen zijn naar jullie.
LikeGeliked door 1 persoon
Dit moet toch wel een échte geniet dag zijn geweest voor jullie broer. Prachtige fotoserie heb je weer gemaakt.
Verstuurd vanaf mijn iPad
>
LikeLike
Leuke dierenfoto’s! Wat een geweldige dag!
LikeLike
Prachtig allemaal!
LikeLike
Je hebt al die dieren mooi op de foto gezet.
LikeLike
Mooi park. Jaren geleden eens geweest met mijn schoonfamilie die in Limburg woont.
LikeLike
Het bezoek aan het Gaiapark verloopt goed, fijn om een laatste wens te kunnen inwilligen. Hans
LikeLike