Deze titel klinkt als naar een mooi vakantieland, maar dat zit toch anders. In de afgelopen paar weken reisde ik al twee keer af naar Maastricht. Meestal ga ik er graag heen en voelt het als vakantie. Het blijft ook een prachtstad. En op zo’n mooie zomerdag als vandaag, waan je je ergens aan de Middellandse zee met overal lommerrijke terrassen.


Helaas hadden de laatste twee bezoeken aan de stad een minder mooie aanleiding. Mijn broer is namelijk terminaal ziek. Vorige week bezocht ik hem nog in zijn eigen huis. Zijn verzorging daar werd bijna ondoenlijk. Gelukkig kreeg hij vrij snel een plaats in het hospice toegewezen. En daar bezocht ik hem vandaag.

Het is een fijne plek midden in de de stad. Openslaande deuren met uitzicht op een tuin brengen buiten een beetje binnen. Dat is fijn voor mijn broer, die altijd veel met de natuur heeft opgehad. Hij heeft een grote kennis van wilde planten.



Als klap op de vuurpijl kwam er een kleine delegatie van het koor van mijn broers vriendin ( hijzelf heeft er lang geleden ook in gezongen) een aubade brengen. Hartverwarmend was het en een mooie afleiding voor mijn broer van al zijn lichamelijke ongemakken.


Wat een droevig bericht is dit… Sterkte Jeanne!♥️
LikeLike
Triest en tegelijkertijd mooi dat je er kunt zijn. Veel sterkte
LikeLike
Fijn dat hij op een goed plekje zit. Sterkte voor jullie allemaal.
LikeLike
Ach jee, wat erg van je broer. Gelukkig zit hij op een goede plek en wordt hij goed verzorgd en toegezongen!
LikeLike
Het spijt me zo voor jou, en zeker voor je broer. Het is een troost dat het hospice zo goed is – dat brengt hopelijk wat verlichting en rust. Veel sterkte daar, Jeanne.
LikeLike
Sterkte voor jou. Wat fijn dat het koor kwam zingen 😢
LikeLike
Als het niet meer anders kan dan is een hospice een goede omgeving om te zijn.
Ik wens jullie nog een rustige tijd met hopelijk wat comfort voor je broer.
LikeLike
Wat verdrietig, Jeanne. Sterkte gewenst. Liefs, Bettie
LikeLike
Inderdaad een trieste reden voor de reis, maar mooi dat hij nu een fijn plekje heeft waar nog veel moois kan gebeuren.
LikeLike
Dat valt weer niet mee Jeanne. Sterkte!
LikeLike
Wat ontroerend dat het koor voor je broer kwam zingen, mooi dat je erbij was. Heel veel sterkte voor hem en ieder die hem.lief is.
LikeGeliked door 1 persoon
Dank allemaal voor de troostvolle woorden.
LikeLike
sterkte.
LikeLike
sterkte Jeanne!
LikeLike