De hele dag stond in het teken van de tuin. En dan te bedenken, dat ik geeneens een tuin heb. Eerst deed ik een uurtje vrijwilligerswerk in de insektentuin. Langzaam zie je het verdroogde spul plaatsmaken voor vers groen. Mooi om te zien hoe onder de bladeren en verdroogd gras al volop nieuwe plantjes boven de grond komen.

Na dat uur ging ik met dochterlief en kleinzoon naar het tuincentrum. Ik had plantjes nodig voor op mijn balkon. Misschien nog een beetje vroeg in het jaar, maar ik heb genoeg van die kale balkonrand. Dus na de middag wist ik wat me te doen stond, bakken vullen met potaarde en plantjes.

Ik hou het altijd rustig in een kleur. Het komt op zo’n balkon zo op je af en dat is snel onrustig.

Na een tijdje rommelen was ik tevreden met het resultaat.



Ook de ‘ nimf’, zo noem ik de erfenis van mijn broer, heeft een mooie hoofdtooi gekregen. Ik hoop, dat ze het houdt, want ze is al een keer ter aarde gestort en hangt er nu gelijmd bij. Ik maak mezelf wijs, dat niemand dat ziet.

Dat is ook weer geregeld … Laat de lente nu maar écht komen!!!
LikeLike
Ik hoop ook nog eens een foto van deze tuin in vol blad/bloem te zien t.z.t.
LikeLike
In de toekomst gaat dat niet meer gebeuren, maar ik liet de tuin al wel eens zien in zijn zomerse pracht. Kijk hier: https://sjannesblog.com/2025/08/21/een-tuin-als-een-paradijs/#jp-carousel-75544
LikeGeliked door 1 persoon
Oh ja die tuin herinner ik me uit je blog.. Bedankt.
LikeLike
Mooi, laat de zon nu maar komen.
LikeLike
Heerlijk gezicht. Je hebt eer van je werk, Jeanne.
LikeLike
Mooie kleuren. Violen, altijd goed. Die kunnen tegen een stootje, want IJsheiligen moet nog komen.
LikeGeliked door 1 persoon
heerlijk om de boel op te vrolijken met de mooie plantjes
LikeLike