Eindelijk bezochten we Eye. Het kwam er eerder niet van, omdat we voor onszelf gesteld hadden, dat het een mooi fietsdoel zou zijn. Gisteren, een prachtige fietsdag, en ons doel is eindelijk bereikt. Wat een bijzonder gebouw op een mooie plek. 

We troffen een drukke dag, omdat het museum zijn 2 jarig bestaan vierde. Die drukte en het mooie weer, waren ook weer de rede dat we over de inhoud van wat het museum te bieden heeft, nog niet echt een goed oordeel hebben. Op een regenachtige dag zullen we terugkomen en ons dan overgeven aan al de mooie en gevarieerde filmbeelden. Nu lonkte de zon.
Onze fietstocht werd vervolgt via het Buikslotermeerplein, waar dochterlief woont, naar Zunderdorp en Broek in Waterland weer huiswaarts.