Wat een mooi dorp!

Vandaag liepen we achter een gids aan door Broek in Waterland. Het is ook zeker de moeite waard om al het moois van dit dorp met zijn rijke historie te bekijken. Het was de opening van het nieuwe schooljaar en dit was eigenlijk ons teamuitje. Heel leuk om eens te zien in wat voor dorp je eigenlijk werkt. Ook bijzonder was te merken in wat voor rijke historische panden een aantal van onze leerlingen wonen. Hier en daar werden we uitgenodigd op de koffie. Ouders en kinderen vonden het wel apart om daar opeens alle meesters en juffen rond te zien lopen. Alles is even prachtig daar. Ik ben weer heel blij te mogen werken in dit prachtige dorp!!

Teamuitje

Een gedachte over “Wat een mooi dorp!

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

w

Verbinden met %s