Rommelmarkt

Gistermiddag, vlak voor de herfstvakantie werd op onze school  een rommelmarkt gehouden. Het kwam niet zo maar uit de lucht vallen, maar het was de afsluiting van een project over ‘Kinderen helpen kinderen’. Onze leerlingen zijn de afgelopen weken actief bezig geweest met allerlei acties voor het goede doel. Het onderwerp was heel actueel, dus het leefde sterk. Dat zag je ook gisteren aan de gigantische drukte in school. Met name de loterij met het rad van fortuin was een doorslaand succes. Er waren dan ook mooie prijzen te winnen, allemaal aangedragen door mensen uit het dorp. Ik keek op van het prijzenaanbod bijvoorbeeld 4 yogalessen, een lezing over enneagram bijwonen, tandenbleken, een weekend lang rijden in een Tesla enzovoort. Ik ben benieuwd wat dit alles heeft opgebracht.IMG_8437

2 gedachtes over “Rommelmarkt

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s