Mijn broer was getipt over een grote rommelmarkt in Houthalen / België. Daar gingen we even heen. Dat is voor mij niet echt een ‘place to be’. Ik wist niet dat het bestond en daardoor ook weer interessant: een giga hal met giga veel kramen met van alles en nog wat, vooral veel rommel. We hebben niets van onze gading gevonden en zijn weer snel vertrokken.
Hasselt was onze volgende bestemming. Het was koud en winderig, maar ook nu zag je dat Hasselt leuke oude plekken heeft bewaard, naast nieuwbouw. 
Er is nog een begijnhof, een haven en wij kwamen terecht in een in neo classicistische stijl gebouwd huis, dat nu dienst deed als restaurant. Onder het genot van life pianoklanken zijn we daar heerlijk opgewarmd na onze stadswandeling.
Heel af en toe kom ik in Hasselt. Het heeft wel wat, maar liever ga ik naar Tongeren.
LikeLike
Wat een enorme hal met enorm veel spullen. Jammer dat je niets van je gading vond.
LikeLike