Muzikale omlijsting van 4 en 5 mei

Op 4 mei was er ook in ons dorp een dodenherdenking. Jaarlijks vindt dat plaats in het park. Mijn koor had samen met de fanfare gezorgd voor stemmige muzikale omlijsting. De wethouder deed een stichtend woord. De taptoe blazer(es) was klokslag 8 uur klaar zodat twee minuten in stilte doorgebracht konden worden met herdenken van alle slachtoffers en aangebracht leed in WO II.  Alleen de vogels floten. Daarna nog even uit volle borst het Wilhelmus…………. Een mooi samenzijn zo, prachtig dat er in ons dorp zoveel belangstelling voor is. De klaargezette banken bleken veel te kort aan zitplaatsen te zijn, ondanks de kou. En op Bevrijdingsdag trekt het poppodium op ons dorpsplein flink wat belangstelling. De diverse bandjes spelen er op los! Ook deze dag gaat hier niet onopgemerkt voorbij.

6 gedachtes over “Muzikale omlijsting van 4 en 5 mei

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s