Running dinner

Ons koor bestaat al zo’n 22 jaar. Zolang ben ik ook al lid. Om de paar jaar organiseren een paar mensen uit ons koor een Running Dinner, dit jaar is het de 6e editie. Je kunt van te voren aangeven of- en welk gerecht(voor-hoofd-nagerecht) je wil bereiden en of je je huis beschikbaar wil stellen. Op de avond zelf ga je met een groep van ongeveer 5 personen bij iemand van het koor thuis een voorgerecht nuttigen. Voor het hoofdgerecht moet je naar een ander adres, waar je weer andere mensen treft. Als laatste kom je voor het nagerecht allemaal samen op één plek. Er waren meerdere soorten toetjes, zodat iedereen kon kiezen. De tiramisu was van mij. Zo sluiten we de happening samen gezellig af. 

Het werd weer een heel geslaagde avond. De organisatie mixte de hele groep flink door elkaar, waardoor je aan tafel kwam met mensen, die weliswaar in hetzelfde koor zitten, maar die je eigenlijk niet vaak spreekt. Je komt ook bij mensen thuis, waar je anders nooit zou komen. Kortom, ingrediënten om elkaar weer beter kennen. En wie weet komt dat de koorklank ten goede.

5 gedachtes over “Running dinner

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s