Ria schreef zelf op haar website al een blog over de poortwachters, die ze in een steegje bij haar om de hoek in het Zeeuwse Zonnemaire had gevonden. Meteen na haar publicatie stuurde ze mij de foto’s door.
Het is heel apart, dat in zo’n smal steegje, zulke flinke leeuwen daar een poortje staan te bewaken. En zoals Ria al opgemerkt had, is er plaats voor nog twee bewakers, maar de consoles zijn leeg.
Ria stuurde nog twee oude foto’s. Op de linker kun je met een beetje fantasie de poortwachters al ontdekken. Op de rechter zie je aan de rechterkant het tweede huis. Daar hoorde die poort met de bewakers bij. Ze zijn dus al heel oud, dat klopt dus wel met de verweerde staat waarin ze zich bevinden.
Hoi Jeanne,
afgelopen weekend was ik in Zuid-Limburg en heb twee poortwachters gezien.
Foto’s zijn niet zo goed gelukt… (vanuit auto bij stoplicht…)
Grappig, dat ik door jouw serie poortwachters ze nu ook zie.
Ik zal ze opsturen…
Groetjes van Marlou
.
LikeGeliked door 1 persoon
(Sorry, foto opsturen gaat niet lukken: heb je e-mailadres niet)
LikeGeliked door 1 persoon
Ik stuur het je vanavond.
LikeLike
Groot of klein perceel, het wordt goed bewaakt 🙂
LikeGeliked door 1 persoon
De rechtse foto hoort er niet bij. Ik heb ergens verkeerd geklikt of zo 🙂
LikeGeliked door 1 persoon
Dit zijn de mooiste vind ik. Die passen in een glorierijk verleden.
LikeGeliked door 1 persoon
Statige poortwachters!
LikeGeliked door 1 persoon