Geïnspireerd door een foto-opdracht, die als thema getallen had, gingen we wandelen. De route kennen we op ons duimpje. We zijn er nog nooit zo vaak achter elkaar geweest, dan de laatste tijd. Daarom moet je het een beetje interessant houden en gingen we ons vandaag richten op getallen onderweg. Als je nog in het dorp bent kun je natuurlijk van elk huisnummer al een foto maken, maar dat zal het fotoverslag niet ten goede komen. Maar zo’n kippenhok springt er toch wel uit.

Zowat op elke meter word je hier op je maximale snelheid gewezen.

De afslag over de brug van de ringvaart leidt ons de Purmerpolder in.

Halverwege de weg staat een elektriciteitsmast, één van een lange genummerde rij.

In het bos moeten we het met paddenstoelen doen.

Een stukje over de weg doet mijn oog op brievenbus nummero 13 vallen

Als we afslaan naar een ander stukje bos richting de dijk komen we in een voor ons minder bekend gebied. Daar waren geen nummers te bekennen, maar ik laat toch even een foto zien.

Boven op de dijk heeft een stalen hek een etiket met een nummer

Het laatste stuk over de verharde dijk brengt ons weer bij de brug die het dorp invoert.

Over de Noord, een oud straatje, is getalsmatig wel weer wat meer te beleven.

Getallen hebben ogenschijnlijk niks met de natuur te maken. Toch zijn ze overal, de sporen waaraan je ziet, dat veel van wat wij tot natuurlandschap rekenen door mensenhanden in cultuur gebracht is.
Wat een leuk idee dit! Ik loop vaak hetzelfde hardlooprondje, en dit kan ik ook wel eens proberen! Dat geeft meteen een andere invalshoek en andere manier van kijken.
LikeLike
Dit is een mooi voorbeeld hoe je met een thema een hele leuke blog kunt maken…
LikeGeliked door 1 persoon
Getallenwalk …mooi geschreven en mooie foto’s.
LikeGeliked door 1 persoon
Meestal probeer je ze zoveel mogelijk buiten de foto te houden, maar dit is ook een oplossing 🙂
LikeGeliked door 1 persoon
Zo heb je weer een heel andere kijkrichting tijdens zo’n wandeling. Leuk idee.
LikeGeliked door 1 persoon
Een leuk idee. Levert ook een mooie serie foto’s op.
LikeGeliked door 1 persoon
Geweldig idee en je hebt het mooi in beeld gebracht.
LikeGeliked door 1 persoon