Het mooie weer zorgde ervoor, dat ik mijn fiets pakte en naar het Twiske fietste. Tegenwind kon me niet deren met de E-bike.

Nadat ik even aan de grote plas had rondgekeken, vatte ik het plan op om rond de hele plas te fietsen en dan via Purmerend naar huis.

Al fietsend realiseerde ik mij opeens, dat de vorige keer, dat ik op deze route was, Sjaak aan mijn zijde liep en dat wij toen deze hele fietstocht lopend hebben gedaan. Een flinke tippel besefte ik nu. Zal ik zulke wandelingen ooit nog eens maken? Schrale troost, ik heb nu een E-bike.


ha Sjanne,
dat is al met al toch een hele grote ronde.
En die hebben jullie ook nog eens een keer lopend gedaan.
Petjes af!!
Groetjes, Marlou
LikeGeliked door 1 persoon
Op de E-bike natuurlijk goed te doen als je het lopend ook aan kom. Maar inderdaad zijn lange wandelingen in je uppie niet altijd uitnodigend, zeker niet in deze tijd van het jaar.
LikeGeliked door 1 persoon
Wat zal dat nog vaak gebeuren, dat je opeens denkt aan iets dat jullie samen deden. En dan toch maar weer verder. Zo moeilijk
LikeGeliked door 1 persoon
Goede morgen Jeanne, mooie foto’s heb je gemaakt en met de e-bike op weg kun je alleen ook prima doen. Goed dat je die tochtjes maakt en niet achter de geraniums gaat zitten. Fijne maandag gewenst.
LikeGeliked door 1 persoon
Ja dat dacht ik ook: de dingen die je eerst samen deed en nu alleen. Ze zullen er vaker zijn, denk ik. Maar wat mooi dat je het nu per e-bike kon doen.
LikeGeliked door 1 persoon
Prachtige foto’s, ook van de aalsgolvers. Gelukkig had je een e-bike 😉
LikeGeliked door 1 persoon
Een flinke rit, en een flink duwtje in je rug om dat in je uppie te doen. Met als be!oning alweer prachtige foto’s.
LikeGeliked door 1 persoon
Oef, dergelijke confrontaties zullen vast nog vaker volgen. Het zal nog een tijd duren voor dat woord verandert in mooie herinnering. Knap van je dat je het niet uit de weg gaat.
LikeGeliked door 1 persoon
Fijn dat je het met je e-bike kon doen maar je had natuurlijk liever Sjaak aan je zijde gehad. Flink dat het toch doet, hoe moielijk het soms kan zijn.
LikeLike
Die laatste foto is echt super: kijk mij nou eens zitten hier, wie doet me wat…
LikeGeliked door 1 persoon
Ik heb ook moeite met lange wandelingen in m’n eentje. Wat kan helpen is een beetje muziek in de oren.
LikeGeliked door 1 persoon
Groot gemis Jeanne en je beseft dat je dit nog vaak tegen komt, want jullie deden zoveel fijne dingen samen. Flink hoor en tegelijk moeilijk voor je.
Foto 1 en 2 zijn prachtig en de rest ook 🙂
LikeGeliked door 1 persoon
Waar is Corrie?
LikeLike
Nog ver weg op de oceaan. Hier was er nog de stilte voor de storm.
LikeGeliked door 1 persoon
Het Twiske is een mooi natuur en recreatie gebied.
Met een E-bike ben ik ook heel blij.
De Aalscholver staat er trots bij. Hans
LikeGeliked door 1 persoon
Mooie foto’s! Het lijkt me heel moeilijk om dingen te gaan ondernemen die je altijd samen deed. Knap dat je dat toch doet!
LikeGeliked door 1 persoon
De wolken boven het riet, de rimpelingen in het water, ongekende schoonheid, maar ook een schakel naar jouw gemoedstoestand. Sterkte. Wat zul jij vaak ervaren het verschil van hoe was en hoe het nu is.
LikeGeliked door 1 persoon