Het leek Marthy en mij een mooi doel om te gaan wandelen: de Amsterdamse Waterleidingduinen. Ondanks de strakblauwe lucht en de zon vond ik het toch behoorlijk koud. Het is natuurlijk vlak aan zee en de straffe wind kwam uit het oosten. Gewoon winterse temperaturen nog.

We zetten de pas erin om warm te blijven. Daar zagen we een groep damherten. Achteraf zou dat het enige wild zijn, dat we te zien kregen.


Wel zag ik een paar vogels: roodborsttapuit, spreeuw?, buizerd.

De natuur is er ook ’s winters zo mooi en zo divers.


Er zijn hier ook veel waterpartijen. Dit duingebied tussen Zandvoort en Langevelderslag is tenslotte ingericht voor de waterwinning van Amsterdam.

Fijn om te zien dat het water opvallend helder is.


Het was heerlijk daar, ver weg van alles. Het leverde nog wel een flinke dwaalpartij op. Met landkaarten en de GPS kwamen we uiteindelijk weer terug op het pad richting de auto. Lekker uitgewaaid en rozig gingen we huiswaarts.
Van de Amsterdamse Waterleidingduinen zag ik al zo veel prachtige beelden…. zelf was ik er nog nooit. Ik moet het toch maar eens overwegen. Geweldig hoeveel dieren je er op een wandeling kan tegen komen. Bedankt voor de mooie foto’s Jeanne.
LikeGeliked door 1 persoon
Hey Sjanne,
heerlijk daar.
Ik kom er ook graag!
groetjes!
LikeGeliked door 1 persoon
Wat prachtig. Ik krijg meteen zin om er ook te gaan wandelen
LikeGeliked door 1 persoon
Ongelooflijk mooi Maar tja, zo’n FOTOGRAFE!…
LikeGeliked door 1 persoon
Het weer lijkt idd mooier dan het is. Maar voor mij mag het nog wel even zo blijven.
LikeGeliked door 1 persoon
Goede morgen Jeanne, een mooi gebied, maar ik heb hier dichtbij ook prachtige duingebieden dus ik zal er geen reis voor ondernemen. Trouwens hier is dat ook een waterwingebied geweest. Ik weet niet of het water hier uit de kraan er ook vandaan komt. Een fijne woensdag gewenst.
LikeGeliked door 1 persoon
Wat is het daar mooi! En leuk al dat wild dat er te zien is, inclusief vogels.
LikeGeliked door 1 persoon
Prachtige foto’s!
LikeGeliked door 1 persoon
En dan zo boffen met het weer! Mooie foto’s! Het is inderdaad prachtig daar.
LikeGeliked door 1 persoon
Denk dat jouw spreeuw een lijster is…. En idd wat mooi daar!
LikeGeliked door 1 persoon
Aha, dank je.
LikeLike
Mooi Jeanne, de laatste collage vind ik helemaal super !
LikeGeliked door 1 persoon
Heerlijk toeven daar. Ik denk dat Vlasje gelijk heeft met de lijster. Je ziet het aan de streepjes op het borstje.
LikeGeliked door 1 persoon
De foto’s zijn zo sfeervol, een ware safari in eigen land. Schitterend gewoon!
LikeGeliked door 1 persoon
Oei, verdwalen lijkt me minder leuk. Goed dat jullie de juiste weg weer hebben gevonden in dit prachtige gebied!
LikeGeliked door 1 persoon
Wat een prachtig gebied is dat toch!!
LikeGeliked door 1 persoon
Zo mooi, sprookjesachtig.
LikeGeliked door 1 persoon
Je hebt de vogels mooi op de foto gekregen. Ga ik de volgende keer toch ook eens proberen.
LikeGeliked door 1 persoon