Rotterdam was het laatste station, dat we aandeden. in de hal zag je al een aparte belijning

maar buiten kom je echt aan je trekken, als je van strak en lijnen houdt.





In deze stad zit je meteen goed tussen de hoogbouw.

We maaktenin deze stad de stationsomgeving iets breder, want we wilden De Luchtsingel zien. Dat was zeker de moeite waard en een apart fenomeen. Het is een voetgangersbrug van 390 meter lang en het verbindt het centrum van Rotterdam met de Noordkant.

De gele zijkanten zijn gemaakt van 17.000 houten planken, voorzien van alle namen van sponsors. Iedereen, die dat wilde kon sponseren. De plank werd voorzien van je naam of je wens of boodschap voor de stad.

Het levert leuke doorkijkjes op




Het Rotterdamse politiebureau en het plein ernaast zijn ook weer bijzonder vormgegeven.


Onze ronde liep richting eetgelegenheid. Zo’n dag fotograferen maakt wel hongerig. Maar we bleven maar klikken, want het schijnsel van de zon zorgde voor nóg meer special effects, dan de stad zo al te bieden had.


Moe maar voldaan lieten we ons het eten goed smaken op een gezellig plein achter het stadhuis.

Mooi in beeld gebracht!
LikeGeliked door 1 persoon
Ook dit station is zeker de moeite om te bezoeken. De sponsor-wand is wel heel origineel.
LikeGeliked door 1 persoon
Goede morgen Jeanne, mooie foto’s weer om te bekijken. Ik wens je een fijne vrijdag toe.
LikeGeliked door 1 persoon
Ha Sjanne,
wat een prachtige, spannende vormen.
Die gele paaltjes vind ik geweldig!
Prettig weekend, Marlou
LikeGeliked door 1 persoon
Morge Jeanne. Deze dag was een feestje. Leuk om terug te zien en lezen
LikeGeliked door 1 persoon
Ik vind hoogbouw op afstand wel leuk. Maar ik zou daar niet willen wonen of werken.
LikeGeliked door 1 persoon
De strakke lijnen passen goed bij de hoogbouw van Rotterdam. Mooi allemaal!
LikeGeliked door 1 persoon
Het was ‘n dag die ons lang zal heugen, hopelijk wordt ons volgende stationsavontuur weer net zo leuk!
LikeGeliked door 1 persoon
Ik hou van Rotterdam en zijn mentaliteit. En van deze gave foto’s!
LikeGeliked door 1 persoon
Heb enkele jaren geleden in Rotterdam en Arnhem CS rondgekeken. De videowand in Rotterdam is zeker mooi, maar boven de perrons vind ik het ooersaai/smakeloos, maar dan weer wel lekker licht. In Arnhem hebben ze meer werk gemaakt van de perrons. Daar hebben ze dan weer een bezopen lelijk busstation. Alsof dat niets mocht kosten. Utrecht CS vind ik behoorlijk goed gelukt met perrons voor de sneltram. Echt leijk is het nieuwe station van Breda. Wat een blokkendoos. om depri van te worden. Maar wel lekker koel bij te warm weer. Zelf hou ik meer van oude stations zoals Groningen en Haarlem. Het mooiste station is toch wel Antwerpen.
LikeGeliked door 1 persoon
En zo zie ik mijn eigen stad weer eens anders. Mooie en leuke foto’s.
LikeGeliked door 1 persoon
Je hebt het lijnenspel in Rotterdam mooi vastgelegd.
LikeLike
De architectuur goed weergegeven zo!
LikeGeliked door 1 persoon
Toen ik de eerste keer in het station van Rotterdam kwam was ik ook erg verrast.
Het is een mooi ruim en licht station. Hans
LikeGeliked door 1 persoon