Goudse steegjes

We hadden het plan opgevat om met F- maatjes een stadswandeling te maken door de vele steegjes, die Gouda rijk is. Op het plein bij het prachtige stadhuis verzamelden wij. De zon scheen na de regenbuien in de ochtend, dus dat was fijn.

We schoten wat foto’s waar we vrolijk van werden. Hier lees je wat die dame daar doet.

Helaas werd het snel grijs en somber. We kwamen langs de prachtige Sint-Janskerk en besloten er even binnen te kijken.

Het sfeervolle licht maakte ons allemaal erg enthousiast om foto’s te maken.

De wereldberoemde Goudse ramen

Ondertussen was het gaan regenen en werd de kerk nog even langer een mooie schuilplek.

Toen we eindelijk de wandeling wilden vervolgen schatten we zo in, dat we de rest van de steegjes op onze buik konden schrijven. Maar ons deerde het niet. We zagen in het prachtige Gouda nog genoeg ander moois

met als klapstuk de prachtige markt in het blauwe uurtje.

11 gedachtes over “Goudse steegjes

    1. Even dacht ik in Middelburg te zijn, daar is ook zo’n zuilen hal maar verder is het duidelijk niet M’burg maar dus wel Gouda. Daar ben ik alleen in de trein voorbij gekomen. Het lijkt me een mooie stad. Voor vandaag een fijne zaterdag gewenst.

      Geliked door 1 persoon

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s