De ronde van Ilpendam

Al voor de 4e keer wordt dit evenement op eerste Pinksterdag in ons dorp georganiseerd. Veel mensen uit ons dorp zijn al dagen in touw. Het is dan ook allemaal perfect georganiseerd. Er is een gezellige sfeer op het plein, echt een dorpsgebeuren. Vandaag deed ik voor het eerst mee. Ik wandelde 10 kilometer. Het wandelen en gewoon fietsen vindt het minste aftrek. Het is natuurlijk wat truttig. Alle aandacht gaat naar de snelle jongens en meisjes van het hardlopen en racefietsen. Toch is het leuk dat er voor elk wat wils is op zo’n dag, waardoor je er veel mensen bij betrekt.

Ronde Ilpendam-001

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

w

Verbinden met %s