Op de wandeling door Zuiderwoude viel mijn blik op een muurgedicht, dit keer op een transformatorhuisje. Omdat BVision.nl op zijn website trafo-huisjes verzamelt, heb ik dit huisje uitgebreid gefotografeerd en naar hem gestuurd. T.z.t. plaatst hij het dan hopelijk op zijn site. Ik vind het zo’n aparte hobby en ben aangestoken door die koorts. Meestal zijn het onooglijke gebouwtjes, die ik nooit een blik waardig keurde, maar tegenwoordig zie ik ze altijd en overal staan, dankzij Sjoerd.
Het gedicht is wel heel toepasselijk voor vandaag, want we hebben veel zwermen ganzen gezien vanmiddag. In alle dorps – en stadskernen van gemeente Waterland vind je muurgedichten, waar dit er dus één van is.


Zondag staat hij erop. Ik heb de foto’s een beetje gecorrigeerd
LikeLike
Ik zag ze altijd al en vond het leuk toen Sjoerd ze ging verzamelen 🙂
LikeLike
Sedert Sjoerd met het verzamelen begonnen is en ik er enkele opgestuurd heb, zie ik er op de meest uiteenlopende plaatsen staan. Vroeger zou ik er nooit op gelet hebben.
LikeLike