Deze week hadden we duidelijk met de weersomslag van zomer naar herfst te maken. We wandelden in het Purmerbos en stuitten daar op een pad waaraan allerlei roestige platen stonden waar letters uitgesneden waren. Dat bleken gedichten te zijn van schoolkinderen uit Purmerend. Het is een onderdeel van de Phoenixpad, las ik later. Dit gedicht vond ik wel erg toepasselijk voor de tijd van het jaar. 
Ja, een mooi wat weemoedig gedicht.
LikeLike
Wat moet het fantastisch zijn als je gedicht daar zo maar in het openbaar te lezen valt. Gaaf initiatief en treffend gedicht!
LikeLike
Mooi gedicht en mooi zo in de natuur.
LikeLike
Roest doet het altijd goed in de natuur. Mooi gedichtje.
LikeLike
Een lieflijk jong gedicht in een oude setting.
Wat een bijzonder initiatief, dat Phoenixpad. Mooie samenwerking tussen gemeente, Staatsbosbeheer en schrijvers.
LikeLike
Mooi in zijn eenvoud.
LikeLike
Prachtig gedicht en het kunstwerk vind ik ook mooi. Dat is bijzonder want de meeste kunstwerken hebben vandaag de dag een bord met uitleg nodig. Dat je uitgerekend nu het Phoenixpad met deze tekst passeert. Treffender kan het niet.
Groetjes Kakel.
LikeLike
Mooi gedicht. Ook bij ons in de regio is deze vorm van kunst, uitsnedes in roestige platen. Het heeft wel wat vind ik.
LikeLike
Dit is het gedicht van mijn dochter. Inmiddels is zei 34 jaar en het hangt er nog steeds. Vandaag is ze met haar kinderen wezen kijken ❤️ Christa Butter
LikeLike
Wat leuk en eervol!
LikeLike