Jaarmarkt

Het was gezellig druk in ons dorp. Een onderdeel van de kermisweek is de jaarmarkt. Het was er een uitgelezen dag voor. Het was dan ook lekker druk. Verschillende verenigingen proberen hun clubkas te spekken door het een of ander aan de man te brengen. De oudheidkundige commissie verkoopt boekjes over ons dorp. Oude foto’s liggen er, waarop mensen soms zichzelf terugvinden als kleuter en zo. De basisschool verkocht de opbrengst van hun schooltuin voor Sint Maarten. Mijn koor heeft ook elk jaar een kraam en we verkopen boeketjes hortensia’s. Al vele jaren doen we dat. Het is al bekend in het dorp en de mensen komen er soms al speciaal voor. Dit jaar hebben we ruim 70 boeketjes verkocht. Daarvoor zijn hortensiastruiken uit eigen tuinen en tuinen van de buren geplunderd. Naast de boeketjes is onze kraam aangekleed met brocante. Vandaag zijn er goede zaken gedaan.

Het verdere aanbod is vergelijkbaar met een gewone markt, een grote diversiteit aan waar. Het is ook traditie dat het geheel opgeluisterd wordt met een concertje van onze fanfare. Wat zaten ze lekker te spelen in het zonnetje.

9 gedachtes over “Jaarmarkt

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s