Meestal waag ik me niet aan iets politieks op mijn blog. Maar vandaag, met de verkiezingsdag van morgen in het vooruitzicht, kan ik het even niet laten. Ik ben nogal honkvast wat betreft de partijpolitiek. Al jarenlang wordt er bij ons een poster bezorgd, natuurlijk met de bedoeling, dat wij die in het zicht plaatsen. Lange tijd woonden wij achter, niet aan een straat, dus een poster ophangen had geen zin. Nu wonen we (toch alweer bijna 10 jaar) aan de straatkant, maar nooit hingen we de poster op. Tot dit keer dan. Ik vind dat ‘mijn partij’ wel een extra steuntje in de rug kan gebruiken (voor wat het waard is), nu ze bij de vorige landelijke verkiezingen zo gestraft zijn voor hun beleid. Ik blijf vertrouwen hebben in partijgenoten. Ik zit meestal op dezelfde lijn wat betreft mijn kijk op de maatschappij. Bij deze gemeentelijke verkiezing heb ik het geluk, dat er een dorpsgenote op een verkiesbare plek staat. Ik heb er een groot vertrouwen in, dat zij mijn belang goed gaat behartigen in onze gemeente de komende 4 jaar.
Ik hoop dat er wat mensen naar boven kijken en op een idee komen.
Over het referendum ben ik heel wat twijfelachtiger. Daar slaap ik nog een nachtje over.
Die poster is op afstand wel te herkennen denk ik hoor 🙂
LikeLike
Wie weet komt het ooit weer goed met jouw partij 😉
LikeGeliked door 1 persoon
Altijd fijn om op een bekende te stemmen in de gemeentepolitiek. Ik stem tegen wat betreft het referendum. Standpunt van Amnesty en ook dat van de medische wereld zeggen mij genoeg. De sleepnetwet moet eerst verfijnd worden, vind ik.
LikeGeliked door 1 persoon
Ik zeg nee tegen de sleepwet. Jouw partij kwam bij mij met nog twee anderen uit het kieskompas. Ik denk er nog even over.
LikeGeliked door 1 persoon
Ik deed daarnet nog eens de stemwijzer dat geeft toch een beetje steun. Ik stem in elk geval tegen brouwerseiland, dus dat beperkt de keus behoorlijk.
LikeGeliked door 1 persoon
Mijn partij is Groen…
LikeGeliked door 1 persoon
Ik hou me, zoals altijd bij de gemeenteraadsverkiezingen, bij een lokale partij. En ik heb tegen de sleepwet gestemd. Of dat laatste wat uithaalt is een tweede.
LikeLike
Nee tegen de sleepwet gezegd, want hij is er veel te snel doorheen gejast in de kamers. Ik vertrouw het niet. Ik kies al sinds jaar en dag voor de lokale partij. Nu hebben ze al 6 zetels en dat mogen er van mij wel 7 of 8 worden. We hebben een gemeenteraad van 21 mensen. Morgen weten we meer.
LikeGeliked door 1 persoon