Ze bestaan nog steeds naast elkaar. Ik ben nog ouderwets van het papier, hoewel het af en toe heel handig is, dat je de krant ook op de tablet kunt lezen. De kranten hebben het moeilijk. Zal de papieren versie ooit alleen nog als museumstuk te lezen zijn?
Hier meer over deze tegenstelling.
Ik gebruik mijn e-reader veel maar lees ook nog steeds papieren boeken. Hoe lang nog…ik kan het je niet zeggen.
LikeGeliked door 1 persoon
Wij doen het sinds begin dit jaar ook zonder de papieren versie en dat bevalt best.
LikeLike
Heel mooi in beeld gebracht…
LikeGeliked door 1 persoon
Goed gevonden!
Omdat de krant steeds vaker niet dan wel werd bezorgd hebben we vorig jaar ons abo omgezet in alleen een online versie. Ik vond het in het begin vreemd maar ben er inmiddels helemaal aan gewend
LikeGeliked door 1 persoon
Wij lezen nog steeds de papieren versie van Trouw, heerlijk breeduit op tafel.
Tijdens de vakanties lezen we hem op de tablet.
Een eigentijdse tegenstelling. Goed idee
LikeGeliked door 1 persoon
Een gewone papieren versie. En daarnaast ook nog Blendle. Maar echt papier blijft toch fijner.
LikeGeliked door 1 persoon
Hoi Jeanne,
sja… wie zal het zeggen.
Ik hoop, dat de papieren versie altijd zal blijven bestaan.
Ik vind het leuk om ‘m ’s morgens op de mat te zien liggen en op te rapen.
En zo nu en dan iets uit te knippen.
En boeken lees ik al sinds tijden op mijn Kobo en op mijn I-pad. Scheelt een hoop bagage op vakantie!
groetjes!
Marlou
LikeLike
Thuis lezen we de papierenversie, maar op vakantie lees ik de tabletversie. Ik zou wel zonder papierenversie kunnen, maar iets weer houdt mij er nog van. Misschien wel de puzzels, dat gaat op papier net iets makkelijker.
LikeGeliked door 1 persoon