Mistige meters

De zon werd niet verwacht en de mist bleef goed hangen, maar wij wilden toch graag onze meters maken. De mistige omstandigheden leveren vast weer een ander perspectief op bij ons vertrouwde rondje. Zo geloofde ik in eerste instantie mijn ogen niet, toen ik deze figuren uit de mist zag opduiken.

Zie ik dat goed, maar inderdaad, de mensen lieten hun ezeltjes uit. ‘Het is niet noodzakelijk, maar we hebben er gewoon lol in’, wisten ze te melden.

Sommige paden waren erg drassig. De vraag was of onze wandelschoenen alle nattigheid buiten zou laten, maar het ging goed.

Er trokken genoeg ganzen over aan de geluiden boven ons hoofd te horen, maar we konden ze maar één keer even zien.

Een boom is in mist al gauw solitair.

En dan nog het spel met de waterdruppels.

We genoten van de rust, die er van zo’n mistige morgen uitgaat en bovendien was de stappenteller ook weer tevreden.

14 gedachtes over “Mistige meters

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s