Eigenlijk had ik me verslapen, want ik wilde de zonsopkomst meemaken, maar toen ik wakker werd stond de zon al boven de horizon. Toch schoot ik razendsnel in mijn kleren, pakte mijn fototoestel en ging een rondje wandelen. Het was afgelopen zaterdag prachtig buiten met de lichtbevroren weilanden.




In de middag fietste ik met P een rondje rond ’t Twiske. Veel vogels zagen we niet, maar het blijft een prachtig gebied.

De scholeksters zijn weer terug. Zij zaten op de steiger, terwijl wij daar gezellig koffie dronken.


Helaas moest ik naar huis, want ik had nog een expositie te bezoeken. Daar schreef ik hier al over. Het was een gevarieerde volle dag, vooral veel buiten. En de zon ging ook nog mooi onder, hoewel ik niet op de meest fotogenieke plek stond, toen ik deze foto nam. Licht en zon, het doet me goed.

Zo mogen wel meer ochtenden beginnen…
LikeLike
Ja, je moet steeds vroeger zijn om het ochtendgloren te beleven. Maar prachtige foto’s desalniettemin. En die scholeksters… gezellig.
LikeGeliked door 1 persoon
Mooie sfeerfoto’s , ik dacht even dat de scholeksters koffie dronken, maar nee jullie waren het 🙂
LikeGeliked door 1 persoon
Mooie ochtendwandeling Jeanne. Hier was van ochtendvorst weinig of niets te merken in het Antwerpse.
LikeLike
Ja Jeanne, wat treffen we het de afgelopen dagen toch met het weer.
Jij hebt het vast gelegd in mooie beelden.
LikeLike
Geniet hè, dit weer. We hebben het verdiend na al die troosteloze weken.
LikeGeliked door 1 persoon
Mooi hoe bij de eerste foto’s de boerderij met dat enorme niet te missen dak telkens te zien is.
LikeGeliked door 1 persoon
Die foto van het berijpte paaltje met de druppels aan de draad springt er voor mij uit!
LikeGeliked door 1 persoon
Toch een prachtige foto van de zonsondergang. Voor zonsopgang moeten we toch alweer wat vroeger opstaan. Maar zeker met zo’n laagje rijp is het dan prachtig buiten.
LikeGeliked door 1 persoon