Varen in het Ilperveld levert veel verschillende skylines op. Het natuurgebied wordt omringd door de volgende steden en dorpen. Mooi dat we in het dichtbevolkte gebied zo’n prachtige natuur hebben. Het is niet een heel gemakkelijk toegankelijk gebied, maar dat houdt het daar dan ook rustig.
Watergang
Watergang en bezoekerscentrum Ilperveld.
Purmerend, Weidevenne. Daar hadden ze een bui. 
Ilpendam eerst verder weg met zijn twee kerken en dan dichterbij.
Amsterdam met de Hemcentrale
Landsmeer
Purmerland en Den Ilp.
Ik droom altijd weg bij je mooie plaatjes…
LikeGeliked door 1 persoon
Mooi daar. Het grote voordeel van buiïg weer zijn al die prachtige wolkenpartijen. Ik herinner me een boottocht in een omgebouwde stadsbus ergens in de buurt van Wormerveer? Ben kwijt waar het precies was, maar jouw foto’s doen me er wel aan denken. Was prachtige vaartocht in ieder geval.
LikeGeliked door 1 persoon
Bij Wormerveer heb je het Wormerveld en bij Zaandam de Jagersplas. Allemaal soortgelijke natuurgebieden ontstaan door het veen.
LikeLike
Oké, dan zal het het Wormerveld zijn geweest 😉 Maar die bootbus was me leuk, zeg.
LikeGeliked door 1 persoon
Prachtig. Wat is Nederland toch mooi.
LikeLike
Dat molentje bij Ilpendam heeft het bij mij helemaal gedaan…
LikeLike
Sfeervolle foto’s
LikeLike
Purmerend Weidevenne lijkt wel een aquarel, mooie foto’s.
LikeGeliked door 1 persoon